ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, ЗМІНІТЬ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, ЗМІНІТЬ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ!

Якщо Ви належите до непрацюючих працездатних осіб, які отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечені або внутрішньо переміщені особи, які проживають у Харківській області — станьте учасником проекту та отримайте до 64 тисяч гривень безвідсоткової поворотної фінансової допомоги для започаткування власного бізнесу.

Також у Вас є можливість отримати постійне місце працевлаштування та фінансовий дохід від громадських робіт.

За додатковою інформацією потрібно звертатися до Печенізького районного центру зайнятості за адресою: смт.Печеніги, провул. Богдана Хмельницького 1 А або за телефоном (05765) 6-19-88.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/99 | Переглядів: 37Дата публікації: 10:40 24.01.2018