Харківщина однією з перших в Україні створює стратегію поводження з побутовими відходами. Геннадій Зубко

Віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку та ЖКГ України в ході підсумкової прес-конференції 23 січня розповів про напрямки співпраці Мінрегіону з Харківською областю.

«З Харківською областю ми працюємо дуже активно і відпрацьовуємо ті проекти, які є для нас перспективними, - відзначив Геннадій Зубко. - Наприклад, питання створення дитячих садків, опорних шкіл, надання адміністративних послуг населенню. Той фідбек, який ми отримуємо від Харківської області, потім імплементуємо та змінюємо нормативні акти».

Міністр регіонального розвитку відзначив роботу Харківщини у сфері поводження з побутовими відходами та активну роботу регіону щодо залучення коштів міжнародних донорів.

«Зараз Харківська область - одна з перших, яка почала роботу зі створення стратегії поводження з побутовими відходами, тобто де саме, яким чином буде утилізуватися сміття, яким чином буде нести відповідальність за утилізацію місцеве самоврядування, як це працюватиме безпосередньо з громадами. І один з найбільших проектів, які зараз реалізуються в Україні, з будівництва полігонів відходів - це Харківщина та проект Світового банку», - навів приклади Геннадій Зубко.

Він відзначив також підписання угоди з ЄБРР щодо залучення коштів для будівництва Харківського метрополітену, співпрацю регіону з ДФРР у реалізації проекту будівництва філармонії та реалізацію енергоефективних проектів на Харківщині.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/98 | Переглядів: 34Дата публікації: 08:43 24.01.2018