Управління соціального захисту населення Печенізької райдержадміністрації інформує

Нові нормативи на послуги з електропостачання

З  1 січня 2018 року субсидії та пільги на послуги з електропостачання  надаються за новими соціальними нормативами. Ці зміни передбачені  постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 409 « Про встановлення державних соціальних стандартів  у сфері  житлово-комунального обслуговування».

Згідно з даною постановою з 1 січня 2018 року для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках) встановлено такі соціальні нормативи – 70 кіловат-годин на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кіловат-годин на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 190 кіловат-годин на місяць.

У житлових приміщеннях не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності  централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів – 100 кіловат-годин на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кіловат-годин на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 220 кіловат-годин на місяць.

З метою дотримання державних соціальних гарантій у сфері житлово-комунального обслуговування з січня 2018 року пільги будуть надаватися за новими соціальними стандартами, а також управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації буде здійснено перерахунок призначених субсидій без звернення громадян.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/92 | Переглядів: 43Дата публікації: 16:22 23.01.2018