Печенізький РЦСССДМ інформує

Печенізький РЦСССДМ інформує

Знання правил протипожежної безпеки – запорука збереження життя!

Зима повноправно вступила у свої володіння, даруючи  зимові забави: ковзанки, сніжки, катання на санчатах, ліплення сніговиків та фортець. І як приємно з морозу та хуртовини зайти до теплого житла та обігрітися. Але ж не слід забувати і про небезпеку, яка може чатувати взимку. Тому на Печеніжчині в січні місяці 2018 року розпочато акцію щодо попередження пожежної та техногенної безпеки. Фахівцем Печенізького РЦСССДМ спільно з інспекторським складом Печенізького РС ГУ ДСНС України в Харківській області проведено рейдову перевірку багатодітних сімей, в ході якої було розповсюджено пам’ятки з правил поводження з електроприладами та пічним опаленням, а також ознайомлено батьків та дітей із превентивними заходами щодо обмороження та отримання травм під час ожеледиці.

Альбом: Печенізький РЦСССДМ інформує
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/91 | Переглядів: 36Дата публікації: 16:01 23.01.2018