23 січня 2018 року перший заступник голови Печенізької районної державної адміністрації Михайло Анатолійович Никитченко провів виїзний прийом громадян на території Артемівської сільської ради

Участь у виїзному прийомі громадян  взяли керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, начальник відділу Держземагенства в Печенізькому районі, головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району».

На виїзному прийомі жителі громади порушували питання щодо ремонту дороги загального користування, оформлення грошової оцінки землі, стану підготовки до будівництва нової медичної амбулаторії.

Михайло Анатолійович обговорив можливі шляхи вирішення питань та зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Альбом: Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/89 | Переглядів: 57Дата публікації: 14:08 23.01.2018