Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

22 січня 2018 року під керівництвом заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Кизим О.В. відбулась апаратна нарада.

В її роботі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, День Соборності України, стан  ринку праці Печенізького району та виконання програми зайнятості за січень-грудень  2017 року, готовність дорожньої служби району до роботи під час погіршення погодних умов, хід проведення опалювального сезону, стан розрахунків за енергоносії, заходи щодо недопущення запобігання загибелі людей на водних об'єктах району у зимовий період.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/81 | Переглядів: 35Дата публікації: 11:05 23.01.2018