Робимо все, щоб іти до людей з реальним результатом. Юлія Світлична

Робимо все, щоб іти до людей з реальним результатом. Юлія Світлична

У ході зустрічі з журналістами голова ХОДА відповіла на запитання стосовно результатів впровадження реформи децентралізації в області

«Відповідальність у питаннях стратегічного планування та дисципліна у фінансових питаннях дали нам змогу при рівному фінансуванні робити для області в рази більше. Це - реальна сторона нововведень, які у 2014 році населення сприймало з острахом, - сказала Юлія Світлична. - Ініційована Президентом децентралізація дає результати: громада контролює фінанси та вирішує,  що конкретно їй потрібно - будувати дитячі садки, ремонтувати амбулаторії тощо».

При цьому, зауважила керівник області, разом із фінансовими повноваженнями місцева влада отримала відповідальність. А громада - можливість контролювати фінансову діяльність, яка завдяки запровадженню систем електронних закупівель стала прозорою.

«Ми не говоримо багато. Робимо все, щоб іти до людей з реальним результатом. Це управлінська відповідальність кожного державного службовця - не словом, а ділом доводити, що ти можеш працювати на свою країну», - підкреслила Юлія Світлична.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/78 | Переглядів: 24Дата публікації: 09:04 19.01.2018