Впроваджуємо нові форми роботи

Впроваджуємо нові форми роботи

Однією з нових форм роботи Печенізького районного центру зайнятості стали заходи, заплановані спільно з службою пробації Харківського регіону

На семінарі для засуджених осіб, які не були позбавлені волі, в профорієнтаційному секторі центру зайнятості фахівець з питань зайнятості Жила Валентина Іванівна інформувала присутніх про стан ринку праці району та м.Харкова, про актуальні вакансії, які відповідають професійним здібностям учасників семінару, про необхідність сьогодення легальної зайнятості та про можливість здобути на базі Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ додаткової робітничої професії, які сьогодні вкрай необхідні в нашому регіоні.

За допомогою соціальних партнерів «Печенізького бюро правової допомоги» в особі Чорномор Любові Миколаївни були висвітлені важливі питання життєдіяльності в межах правового поля.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/76 | Переглядів: 30Дата публікації: 09:00 17.01.2018