15 січня 2018 року заступником голови районної державної адміністрації Кизим Ольгою Вікторівною з керівниками правоохоронних органів, підприємств, установ і організацій району проведено службову нараду щодо підтримання правопорядку, протидії скоєнню злочинів терористичного та диверсійного характеру на території району

«Питання охорони публічного порядку та забезпечення безпеки громадян, об'єктів критичної інфраструктури, запобігання підготовці та скоєнню злочинів терористичного та диверсійного характеру на території району, посилення цієї роботи особливо напередодні та під час проведення заходів за участі масового перебування людей постійно знаходяться на контролі районної державної адміністрації, і є пріоритетним напрямом діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів. Комплексні заходи безпеки, що вживаються, дозволяють зберігати контроль за криміногенною ситуацією.

Про стан правопорядку та взаємодії у забезпеченні безпеки громадян на території району, пропозиціях щодо їх покращення доповів начальник районного відділення поліції Шишко Сергій Валерійович.

Уповноважений по Печенізькому району відділу в м.Чугуєві Служби безпеки України в Харківській області Шишлаков Максим Григорович ознайомив присутніх про терористичні загрози, що можуть виникати на території району, взаємодію органів влади, правоохоронних органів, органів Управління Служби безпеки України в Харківській області щодо їх попередження та усунення.

На нараді заслухано керівників підприємств і установ, об'єкти яких внесені у перелік важливих на території району, представника відділу освіти райдержадміністрації про заходи, які приймаються для мінімізації терористичної уразливості обєктів, безпеки дітей, учнів, вчителів,  протидії здійсненню терористичного акту в закладах освіти району.

За підсумками проведеної службової наради прийняте протокольне рішення, яке доведене учасникам заходу.

Альбом: Проведено нараду щодо підтримання правопорядку, протидії скоєнню злочинів терористичного та диверсійного характеру на території району Альбом: Проведено нараду щодо підтримання правопорядку, протидії скоєнню злочинів терористичного та диверсійного характеру на території району
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/73 | Переглядів: 37Дата публікації: 12:22 16.01.2018