Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

15 січня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, виконання місцевих бюджетів за 2017 рік, початок реформування ланки первинної медичної допомоги, організацію в районі приписки юнаків 2001 року народження до призовної дільниці Печенізького районного військового комісаріату, підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 2017 рік, організацію та проведення в районі заходів до Дня соборності України та Дня пам’яті героїв Крут.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/66 | Переглядів: 31Дата публікації: 14:41 15.01.2018