Дорожні та рятувальні служби області переходять у стан підвищеної готовності до погіршення погодних умов

Таке доручення всім відповідальним підрозділам дала голова ХОДА Юлія Світлична за підсумками засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 12 січня 2018 року

Нарада з головами обласних адміністрацій пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Говорячи про ситуацію в Харківській області, Юлія Світлична зазначила, що 18-20 січня за прогнозами синоптиків ймовірне погіршення погодних умов, яке може стати причиною аварійних ситуацій на дорогах та в господарській сфері.

«Всі відповідальні служби мають провести аналіз готовності техніки та всіх матеріалів, необхідних для збереження якості дорожнього полотна. Також потрібно забезпечити формування груп мобільного реагування на аварійні ситуації, які можуть виникнути на лініях електропередачі, системах теплопостачання, та надавання інших послуг населенню», - акцентувала голова ХОДА, звертаючись до учасників наради.

Юлія Світлична зауважила, що протягом останніх років служби, які відповідають за життєзабезпечення Харківської області, демонструють злагодженість та координацію дій при ліквідації надзвичайних ситуацій.

«Це, зокрема, дало нам змогу два роки поспіль в умовах снігопадів не перекривати рух дорогами державного значення, - зазначила керівник області. - Щоб і надалі уникати негативних наслідків стихії, всі служби мають перейти у стан повної готовності до реагування на погіршення погодних умов».

За інформацією ДСНС у Харківській області, до роботи на дорогах регіону готові 21 одиниця техніки підвищеної прохідності та 500 чоловік особового складу. У разі необхідності рятувальники можуть розгорнути на шляхах 15 мобільних пунктів обігріву.

ДЖЕРЕЛО: http://kharkivoda.gov.ua/36/90556

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/62 | Переглядів: 21Дата публікації: 14:34 15.01.2018