Відбувся виїзний прийом громадян

Відбувся виїзний прийом громадян

12 червня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Никитченко провів виїзний прийом громадян у селі Артемівка.

Під час прийому жителями піднімалась низка важливих питань життєдіяльності артемівської громади, зокрема: щодо графіку автобусного перевезення, ремонту доріг, земельні питання одноосібників, медичної реформи та будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території села.

В ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.

Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/558 | Переглядів: 25Дата публікації: 14:24 12.06.2018