Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації

11 червня 2018 року проведено засідання Громадської ради за участю заступника голови райдержадміністрації Ольги Вікторівни Кизим.

На засідання було запрошено голову громадської ради при ХОДА Курцева О.Ю. та радника голови ХОДА Рассоху І.М.

Засідання вів голова громадської ради  Бусяк В.О. На засіданні були присутні  6 членів громадської ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови селищної та сільських рад.

На порядок денний було винесено 6 питань: виступ заступника голови Печенізької райдержадміністрації Кизим О.В. «Концепція сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства»; виступ голови громадської ради при ХОДА Курцева О.Ю. «Громадські ради – створення та організація роботи»; виступ заступника голови громадської ради при Печенізькій райдержадміністрації Гапоник С.В.; про підсумки економічного та соціального розвитку Печенізького району за 2017 рік; про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в опалювальному сезоні 2017-2018; про зміни в кількісному складі Громадської ради.

Після завершення засідання гостей було запрошено на екскурсію до краєзнавчого музею ім. Т.Суліми.

Альбом: Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/557 | Переглядів: 27Дата публікації: 13:40 11.06.2018