Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

11 червня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Анатолійовича Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації; реформи в освітній сфері; виїзне засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років; освоєння бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів протягом 2018 року.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/552 | Переглядів: 23Дата публікації: 11:10 11.06.2018