До уваги автоперевізників!

До уваги автоперевізників!

З 11.06.2018 Управління Укртрансбезпеки у Харківській області, відповідно до місця реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців здійснюватиме прийом повідомлень про зміну даних до ліцензійної справи за адресою:

Управління Укртрансбезпеки

Адреса сектору надання адміністративних послуг

Контактні телефони сектору надання адміністративних послуг

Управління Укртрансбезпеки у Харківській області

61022, м. Харків, площа Свободи, буд. 5, Держпром, 6 під’їзд, 7 пов.

(057) 705-62-50

(057) 705 67 50

Наголошуємо, що автоперевізник, відповідно до вимог частини другої статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», повинен повідомити Укртрансбезпеку про всі зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, не пізніше ніж один місяць з дня настання таких змін!

Внесення інформації про зміну даних до діючої ліцензії є безоплатним.

При зверненні особисто, ліцензіат повинен мати при собі оригінал документу, що посвідчує особу.

При зверненні уповноваженої особи ліцензіата необхідно мати при собі довіреність на подачу документів (довіреність повинна містити: назву органу до якого подаються документи, дату видачі довіреності та термін дії, перелік прав на дії уповноваженої особа та зразок її підпису ін.) та оригінал документу, що посвідчує особу (зазначений у цій довіреності).

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/550 | Переглядів: 15Дата публікації: 09:29 11.06.2018