Подорож в світ професій

Подорож в світ професій

В продовження профорієнтаційних заходів для учасників пришкільного табору «Школярик» Печенізької ЗОШ І-ІІІст. Ім..Г.Семирадського в Печенізькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості

5-го та 6-го червня відбулися екскурсії для учнів 3 , 4 класів, які не тільки знайомились з новими професіями, а й дізнались багато цікавого про  уже відомі. А особливо  з захопленням спілкувались діти з заступником військового комісара  Печенізького райвіськкомату-майором  Куриченковим Олександром  Юрійовичем, який охоче взяв участь в заході та відповів на безліч запитань.

На завершення  діти відобразили улюблені професії в малюнках та залишили їх для участі у конкурсі « Моя майбутня професія».

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/543 | Переглядів: 18Дата публікації: 16:14 07.06.2018