Народ України твердо стоїть на боці необхідності створення антикорупційного суду. Президент

Це підкреслив Петро Порошенко, виступаючи в сесійній залі Верховної Ради України.

«Я хочу наголосити, що той варіант (законопроекту – ред.), який запропонований комітетом, повністю відповідає рекомендаціям Венеційської комісії. І, водночас, повністю відповідає Конституції і законам України», - сказав Президент.

Глава держави зазначив, що сьогодні дуже важливий день, за чотири роки зроблено дуже важливу роботу Президентом, урядами, кожним народним депутатом, який є в цій залі.

«Але сьогодні голосування за антикорупційний суд є лакмусовим папірцем для кожного народного депутата. Бо сьогодні ми завершуємо створення ефективної прозорої антикорупційної інфраструктури, в тому числі незалежне антикорупційне бюро, законодавчо забезпечено функціонування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, створено Національне агентство запобігання корупції, законодавчо забезпечено заповнення електронних декларацій», - зазначив він.

«Не маю жодного сумніву,  що сьогодні Верховна Рада України продемонструє відповідальність і спроможність у прийнятті законопроекту про антикорупційний суд», - сказав Глава держави.

«Думаю, що прийняття цього законопроекту дасть нам величезні можливості», - наголосив Глава держави.

За його словами, ухвалення закону створить можливості щодо підвищення кредитного рейтингу України, величезні можливості щодо збільшення довіри до України з боку іноземних інвесторів, забезпечення економічного зростання.

«І ключова позиція – довіра людей»,  - підкреслив Петро Порошенко.

«Я звертаюся до кожного в цій залі незалежно від того, яку фракцію, яку політичну силу він представляє. Народ України твердо стоїть на боці необхідності створення антикорупційного суду. Я закликаю вас, щоб сьогодні Верховна Рада знайшла в собі сили, можливості, які вона демонструвала не один раз за останні чотири роки, і проголосувала закон про антикорупційний суд»,  - наголосив Президент.

Глава держави висловив впевненість, що Верховна Рада сьогодні гідно складе цей важливий іспит.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/542 | Переглядів: 14Дата публікації: 11:39 07.06.2018