Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Народ України твердо стоїть на боці необхідності створення антикорупційного суду. Президент
Народ України твердо стоїть на боці необхідності створення антикорупційного суду. Президент

Поділитися новиною:

Народ України твердо стоїть на боці необхідності створення антикорупційного суду. Президент

Це підкреслив Петро Порошенко, виступаючи в сесійній залі Верховної Ради України.

«Я хочу наголосити, що той варіант (законопроекту – ред.), який запропонований комітетом, повністю відповідає рекомендаціям Венеційської комісії. І, водночас, повністю відповідає Конституції і законам України», - сказав Президент.

Глава держави зазначив, що сьогодні дуже важливий день, за чотири роки зроблено дуже важливу роботу Президентом, урядами, кожним народним депутатом, який є в цій залі.

«Але сьогодні голосування за антикорупційний суд є лакмусовим папірцем для кожного народного депутата. Бо сьогодні ми завершуємо створення ефективної прозорої антикорупційної інфраструктури, в тому числі незалежне антикорупційне бюро, законодавчо забезпечено функціонування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, створено Національне агентство запобігання корупції, законодавчо забезпечено заповнення електронних декларацій», - зазначив він.

«Не маю жодного сумніву,  що сьогодні Верховна Рада України продемонструє відповідальність і спроможність у прийнятті законопроекту про антикорупційний суд», - сказав Глава держави.

«Думаю, що прийняття цього законопроекту дасть нам величезні можливості», - наголосив Глава держави.

За його словами, ухвалення закону створить можливості щодо підвищення кредитного рейтингу України, величезні можливості щодо збільшення довіри до України з боку іноземних інвесторів, забезпечення економічного зростання.

«І ключова позиція – довіра людей»,  - підкреслив Петро Порошенко.

«Я звертаюся до кожного в цій залі незалежно від того, яку фракцію, яку політичну силу він представляє. Народ України твердо стоїть на боці необхідності створення антикорупційного суду. Я закликаю вас, щоб сьогодні Верховна Рада знайшла в собі сили, можливості, які вона демонструвала не один раз за останні чотири роки, і проголосувала закон про антикорупційний суд»,  - наголосив Президент.

Глава держави висловив впевненість, що Верховна Рада сьогодні гідно складе цей важливий іспит.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/542 | Переглядів: 14Дата публікації: 11:39 07.06.2018
Версія для слабо- зорих