Печенізька районна філія ХОЦЗ інформує

Печенізька районна філія ХОЦЗ інформує

В літній період спеціалісти служби зайнятості не припиняють проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.

З метою професійної орієнтації учнів загальноосвітніх шкіл району, в період літнього відпочинку, спеціалісти служби занятості  для учасників пришкільних літніх таборів проводять різні профорієнтаційні заходи, на яких допомагають школярам відкрити для себе світ професій та вибрати найцікавішу.

Так 5 червня 2018 року  в Печенізькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості розпочався тиждень заходів на тему «Екскурсія в світ професій». На таку екскурсію завітали наймолодші учасники табору «Школярик»  Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Г.Семирадського. В рамках заходу фахівець з питань зайнятості  Жила В.І. провела  ігровий аукціон, за допомогою якого діти змогли розширити своє уявлення про зміст багатьох професій, відгадали професії в цікавих загадках, охоче передивились кольорові відеоролики  та взяли участь у конкусі малюнків, найкращі з яких будуть розміщені на конкурсному стенді філії.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/537 | Переглядів: 16Дата публікації: 16:26 06.06.2018