До уваги внутрішньо переміщених осіб!

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Представництвом Міжнародної організації (МОМ) в Україні розпочато впровадження проекту «Сприяння відбудови та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення України». Реалізацію Проекту передбачено у 24 областях.

В рамках Проекту планується проведення дводенних тренінгів із розвитку самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад.

У разі виявлення бажання взяти участь у Проекті потрібно звернутися до регіонального виконавчого партнера МОМ Харківської громадської організації «Шлях до життя» за тел.: 0953240379, 0661895528, 0673964843.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/533 | Переглядів: 11Дата публікації: 09:25 06.06.2018