Привітання першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Никитченка з Днем журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем журналіста.

Нині національний інформаційний простір є відкритим і доступним джерелом інформації. Саме ви, представники масової інформації, оперативно інформуєте краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, області, про важливі події в нашій державі.

Вітаю всіх, хто причетний до журналістики – адже це ще й стан душі.

У цей святковий для вас день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/532 | Переглядів: 10Дата публікації: 09:15 06.06.2018