На «Металісті» до Дня захисту дітей провели футбольне свято

На «Металісті» до Дня захисту дітей провели футбольне свято

01 червня 2018 року дитяча футбольна команда Печенізького району взяла участь у змаганнях «Кубок Слобожанщини - 2018», які проходили під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

У змаганнях брали участь дитячі футбольні команди з міст Харків та Чугуїв, а також Харківського, Дергачівського, Кегичівського, Балаклійського, Богодухівського, Валківського та Золочівського районів.

На урочисте відкриття завітали заступник голови ХОДА Олександр Скакун та перший заступник голови облради Віктор Коваленко.

Олександр Скакун передав учасникам змагань, тренерам та батькам спортсменів вітання від голови ХОДА Юлії Світличної. Він також зауважив, що Харківська обласна державна адміністрація приділяє пильну увагу розвитку дитячого спорту та формуванню пріоритетів здорового способу життя на Слобожанщині, підтримує проведення значущих спортивних заходів.

«Щиро вітаю всіх присутніх з Днем захисту дітей, - сказав Олександр Скакун. – Мушу відзначити, що сьогодні завдяки плідній співпраці керівництва області з Федерацією футболу України будуються футбольні майданчики в багатьох районах та містах Харківської області. Сьогодні ми реконструюємо і будуємо нові фізкультурно-оздоровчі комплекси, міні-футбольні, гімнастичні і тренажерні майданчики, басейни, льодові арени».

У обласних змаганнях взяли участь юні футболісти Печенізької дитячо-юнацької спортивної школи 2006-2007 року народження. Окрім змагань для учасників турніру були організовані екскурсія по спортивному комплексу «Металіст» та відкритий урок футболу. Діти побували у центральній чаші стадіону, в роздягальнях, де під час ЄВРО-2012 перевдягалися відомі футболісти.

За участь у змаганнях команда Печенізької ДЮСШ отримала пам’ятні подарунки – футбольні м’ячі та диплом учасника.

Альбом: На «Металісті» до Дня захисту дітей провели футбольне свято Альбом: На «Металісті» до Дня захисту дітей провели футбольне свято
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/528 | Переглядів: 17Дата публікації: 13:37 04.06.2018