Проведено засідання комісій райдержадміністрації

Проведено засідання комісій райдержадміністрації

04.06.2018 року в актовій залі Печенізької районної державної адміністрації проведено засідання комісій

1) комісії з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям.

На засіданні розглянуто заяви від багатодітних сімей щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, за виняткових обставин, що склалися в сім’ї.

2) комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні комісії розглянуто подання управління соціального захисту населення Печенізької районної державної адміністрації щодо призначення та відновлення  відповідної соціальної виплати сім’ї внутрішньо переміщеної особи.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/525 | Переглядів: 19Дата публікації: 14:19 04.06.2018