Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

04 червня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Анатолійовича Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації; повідомлення про суттєві зміни в майновому стані; роботу служби у справах дітей щодо соціального захисту дітей протягом 5 місяців 2018 року; організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року; підсумки  проведення акції з благоустрою «За чисте довкілля»; готовність пляжів та місць відпочинку до відкриття купального сезону; проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/524 | Переглядів: 31Дата публікації: 10:45 04.06.2018