Про хід виконання обласної програми розвитку освіти

Про хід виконання обласної програми розвитку освіти

В рамках обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» рішенням сесії Харківської обласної ради на оснащення кабінетів математики та біології Печенізької ЗОШ I-III ст.ім. Г.Семирадського було виділено 625 тис.грн.

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Михайло Никитченко разом з головою районної ради Ларисою Яровою ознайомилися з ходом робіт щодо придбання та встановлення оснащення навчальних кабінетів.

На сьогодні придбано меблі та ведеться робота по закупівлі мультимедійного обладнання, демонстраційних та дидактичних матеріалів.

Альбом: Про хід виконання обласної програми розвитку освіти Альбом: Про хід виконання обласної програми розвитку освіти Альбом: Про хід виконання обласної програми розвитку освіти Альбом: Про хід виконання обласної програми розвитку освіти Альбом: Про хід виконання обласної програми розвитку освіти Альбом: Про хід виконання обласної програми розвитку освіти
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/522 | Переглядів: 37Дата публікації: 13:49 01.06.2018