На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей

На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей

1 червня 2018 року відбулося свято до Дня захисту дітей в Печенізькому районі. До загальнорайонного святкування приєдналися маленькі дітки з матусями та татусями, вихованці дитячого садочку №1 смт Печеніги, пришкільних таборів Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Г. Семирадського, Мартівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Артемівського та Новобурлуцького навчально-виховних комплексів.

Завітали на свято з подарунками і керівники району, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко та голова районної ради Лариса Ярова.

З привітальним словом до всіх присутніх звернувся Михайло Анатолійович, який побажав всім присутнім добра, щастя, миру та злагоди.

Свято проходило в кольорах веселки, яка прикрасила центральну площу смт Печеніги. Діти пройшли святковою ходою, яку очолювала директор Печенізького центру дитячої та юнацької творчості Кохан Олеся Михайлівна. Вихованці пришкільних таборів Печенізького району були поділені на загони за кольорами веселки.

Урочисту ходу було запрошено гучними оплесками на площу, де на них чекали батьки та гості свята. Програма продовжилася привітаннями від маленьких артистів представників Печенізького РБК, Мартівського БК та вихованців двох випускних груп від Печенізького ДНЗ №1.

Після якої командири загонів отримали маршрутні листи та вирушили в квест-мандрівку від заступника Печенізької РДА Ольги Вікторівни Кизим. Відповідно до маршрутного листа діяли такі станції: «ЕКО», «Аквагрим», «Майстриня», «Олімп», «Гармонія», «Гол», «Спалах». Перепусткою до участі в дитячому флешмобі стали пройдені маршрутні листи.

А також переможцями флешмобу були визнані такі загони: І місце - загін жовтих (Новобурлуцький НВК), ІІ місце - загін помаранчевих (Печенізька ЗОШ ст. ім. Г. Семирадського), ІІІ місце – загін блакитних (Мартівська ЗОШ І-ІІІ ст.), які отримали грамоту Печенізької районної державної адміністрації та Печенізької районної ради.

Працівниками ЦДЮТ був проведений запальний флешмоб для всіх присутніх дітей та дорослих, який своєю енергією об`єднав усіх в одну дружню родину.

Під час свята на площі також проходив конкурс малюнку на асфальті, який проводив керівник гуртка Печенізького ЦДЮТ Корнейко М.В. та турнір гри в шашки Кучеренко О.В. – вчитель Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Г.Семирадського. Всі  переможці конкурсу були нагороджені призами.

Протягом всього свята функціонувала станція «Аквагрим», яку очолювала вчитель Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Г.Семирадського Помиляйко О.О. Всі бажаючі мали змогу відтворити казку на своїх обличчях.

По закінченню свята всіх дітлахів чекав приємний сюрприз - безкоштовне морозиво.

Дитячий захід відбувся за підтримки Печенізької районної державної адміністрації та Печенізької районної ради.

Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей Альбом: На Печеніжчині відсвяткували День захисту дітей
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/521 | Переглядів: 71Дата публікації: 16:29 01.06.2018