Випускний бал в дитячому садочку

Випускний бал в дитячому садочку

31 травня в Мартівському дитячому садочку відбулося незабутнє свято – перший випускний.

В житті у кожного із нас є чимало пам’ятних подій. Одна із таких - випускний бал у дитячому садочку. Адже це перший крок дитини у доросле життя.

На свято завітали перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Михайло Никитченко та голова районної ради Лариса Ярова.

Михайло Анатолійович привітав випускників зі святом, побажав їм цікавого навчання, вміння та старання. А також керівники району подарували дітям подарунки.

Дошкільнята дарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій, читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки.

Альбом: Випускний бал в дитячому садочку Альбом: Випускний бал в дитячому садочку Альбом: Випускний бал в дитячому садочку Альбом: Випускний бал в дитячому садочку Альбом: Випускний бал в дитячому садочку Альбом: Випускний бал в дитячому садочку Альбом: Випускний бал в дитячому садочку Альбом: Випускний бал в дитячому садочку
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/510 | Переглядів: 37Дата публікації: 15:31 31.05.2018