Уряд запроваджує пілотний проект щодо соцзахисту сімей з дітьми

Уряд запроваджує пілотний проект щодо соцзахисту сімей з дітьми

Кожному новонародженому надаватиметься «пакунок малюка» від держави, а батькам, які працюють, у допомогу – «муніципальна няня».

Кожному новонародженому - «пакунок малюка» від держави

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами – це одяг, підгузки, ковдри, дитяча олійка та крем, присипка, пляшечка, соска, серветки, пелюшки, термометр, а також навчальні матеріали щодо догляду за дитиною. Кожна дитина, з 400 тисяч, які щороку народжуються в Україні, отримає від держави речі, які потрібні в перші дні життя.

«Муніципальна няня» - в допомогу працюючим батькам

З 1 січня 2019 року запроваджується проект «Муніципальна няня», який дозволить батькам зменшити витрати на послуги няні для дитини. Держава відшкодовуватиме батькам послуги няні, що доглядає за дитиною до 3-х років, через надання податкової знижки. Розмір відшкодування – один прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років (станом на 1.01.2018  це 1492 грн) – за кожний місяць роботи няні. Батьки складають офіційний договір з нянею, а держава повертатиме батькам гроші за її послуги.

Підтримка відповідального батьківства

З 1 січня 2019 року кожна майбутня родина отримає можливість пройти безоплатне медичне обстеження, щоб убезпечити народження дітей з вродженими вадами. За даними Держстату, щороку в Україні 10% дітей народжуються з вадами, що призводять до інвалідизації та смерті. Медичне обстеження майбутніх батьків допоможе зменшити цей сумний показник.  Особи, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, матимуть право пройти безоплатне медичне обстеження на TORCH-інфекцію (вірус герпесу, вірус краснухи, токсоплазми, цитомегаловірус, ентеровірус, віруси гепатитів В, С, ВІЛ).

Бонуси для громад, дружніх до дитини

Альбом: Уряд запроваджує пілотний проект щодо соцзахисту сімей з дітьми Альбом: Уряд запроваджує пілотний проект щодо соцзахисту сімей з дітьми Альбом: Уряд запроваджує пілотний проект щодо соцзахисту сімей з дітьми Альбом: Уряд запроваджує пілотний проект щодо соцзахисту сімей з дітьми
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/508 | Переглядів: 26Дата публікації: 15:32 30.05.2018