НОВИНИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

НОВИНИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

30.05.2018 року під головуванням заступника голови Печенізької районної державної адміністрації відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

На комісії біло розглянуто питання:

1.Про стан виконання батьківських обов’язків Бхххххххх Тхххххх Вхххххххххх,1980 р.н., у відношенні її малолітніх дітей Дхххххх Кххххх Схххххххххх,14.03.2007 р.н., Дхххххх Сххххх Схххххххххх, 15.05.2009 р.н., Дххххххх Мхххх Схххххххх, 05.08.2010 р.н., Дхххххх Нххххх Схххххххххх, 13.05.2012 р.н., Бхххххххх Дххххх Схххххххххх, 25.10.2013 р.н.

2. Про розгляд листа Печенізького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо зняття з обліку дітей, які проживають в сім’ях, що перебувають в складних життєвих обставинах, і перебувають на обліку служби у справах дітей більше 6 місяців та знаходяться під соціальним супроводом Печенізького РЦСССДМ.

Комісія розглянула документи, надані службою у справах дітей, відділом освіти, управлінням соціального захисту населення, радами опіки та піклування Артемівської селищної ради, Печенізького РЦСССДМ, враховуючи думку членів комісії та запрошених, прийняла відповідне рішення.

Підсумовуючи засідання, заступник голови комісії з питань захисту прав дитини Кизим О.В. наголосила, що під час розгляду питання порядку денного, комісія діяла виключно з метою захисту прав та інтересів дитини, а також наголосила про відповідальність та наслідки щодо невиконання батьками батьківських обов’язків.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/505 | Переглядів: 32Дата публікації: 10:18 31.05.2018