Обговорили питання національних спільнот Харківщини

Обговорили питання національних спільнот Харківщини

30 травня у приміщенні ХарРІ НАДУ відбулася конференція "Моя рідна Харківщина" для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, національно-культурних товариств та інститутів громадянського суспільства, в якій взяла участь головний спеціаліст відділу організаційної роботи, управління персоналом та масових комунікацій апарату райдержадміністрації.

Під час заходу було висвітлено актуальні питання діяльності національних спільнот області, їх можливостей у залученні ресурсів міжнародної технічної допомоги та бюджетних коштів.

Лідери польського, ромського, грецького, азербайджанського, вірменського, німецького та казаського товариств презентували свою роботу, розповівши про проведені освітні, мистецько-культурні, меморіальні, правозахисні заходи.

Учасниками конференції у ході діалогу порушувалися такі важливі аспекти, як національне наповнення шкільних підручників з історії, представництва діаспор регіону у складі Громадської ради при облдержадміністрації. Одностайну підтримку присутніх отримала ідея створення у Харкові Будинку дружби, який би забезпечив культурно-етнічним громадам можливість проведення масових заходів та сприяв вихованню міжнаціональної поваги та толерантності, забезпеченню належної реалізації права нацменшин, виконанню законодавства у сфері нацменшин та задоволенню їх потреб.

Альбом: Обговорили питання національних спільнот Харківщини Альбом: Обговорили питання національних спільнот Харківщини
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/504 | Переглядів: 23Дата публікації: 09:58 30.05.2018