29 травня 2018 року перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Михайло Никитченко провів зустріч з радником голови Харківської обласної державної адміністрації з питань інклюзивної освіти Аллою Ройтблат.

В ході робочої зустрічі було обговорено питання щодо обладнання та проведення ремонтних робіт у Печенізькій ЗОШ I-III ст. ім. Г.Семирадського для створення  ресурсної кімнати та інклюзивно-ресурсного центру, які заплановано відкрити на початку 2018/2019 навчального року з метою забезпечення реалізації права на освіту та кваліфікований психолого-педагогічний супровід дітей району з особливими потребами.

Алла Борисівна разом з начальником відділу освіти Наталією Прохорчук, директором Печенізької ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій наразі тривають завершальні роботи з поточного ремонту.

Нагадаємо, що ресурсна кімната - це необхідна частина інклюзивної форми освіти в школі. Вона надасть можливість дітям із особливими навчальними потребами нашого району займатися за індивідуальним планом розвитку з корекційними педагогами. Тут діти отримуватимуть спеціалізовані професійні послуги, які допоможуть їм у майбутньому повноцінно адаптуватись у суспільстві.

У приміщенні ресурсної кімнати буде облаштовано три зони: соціально-побутова, навчальна та зона дляігор. Кабінет буде обладнано спеціальними меблями та обладнанням, іграшками і матеріалами для проведення занять за новітніми корекційними та розвивальними методиками.

Було оглянуто приміщення, в яких в перспективі будуть розміщені кабінети для занять реабілітацією та лікувальною фізкультурою, профільних спеціалістів (логопеда, дефектолога, психолога).

Альбом: На порядку денному створення ресурсної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами Альбом: На порядку денному створення ресурсної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами Альбом: На порядку денному створення ресурсної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/500 | Переглядів: 97Дата публікації: 15:29 29.05.2018