Проведено заходи щодо профілактики тютюнокуріння «Життя без тютюну»

Проведено заходи щодо профілактики тютюнокуріння «Життя без тютюну»

В рамках місячника, який проводиться в травні місяці, Печенізьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено заходи щодо профілактики тютюнокуріння.

Працівниками та волонтерами центру було проведено акцію « Міняю шкідливу цигарку на смачну цукерку » Волонтери та працівники активно залучали до акції  мешканців району. Актуальність акції  зумовлена тим, що за останні роки в Україні  зростає частка курців серед підлітків. Жителі району активно відгукнулися на пропозицію обміняти цигарку на цукерку, та пообіцяли відмовитися від шкідливої звички.

Альбом: Проведено заходи щодо профілактики тютюнокуріння «Життя без тютюну» Альбом: Проведено заходи щодо профілактики тютюнокуріння «Життя без тютюну»
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/499 | Переглядів: 26Дата публікації: 14:29 29.05.2018