Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
У Новому Бурлуку відзначили День села
У Новому Бурлуку відзначили День села

Поділитися новиною:

У Новому Бурлуку відзначили День села

Цього року в День Святої Трійці на мешканців с. Новий Бурлук чекало ще одне хвилююче свято - День села. Привітати жителів зі святом завітали перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко, голова районної ради Лариса Ярова та народний депутат України Дмитро Шенцев.

«Вітаю вас із 323-річницею села, бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких», сказав перший заступник голови Печенізької районної державної адміністрації Михайло Никитченко. Керівники району вручили сільському голові Володимиру Мареничу подарунок, сертифікат на встановлення автобусної зупинки. 

Сільський голова нагородив жителів села, які роблять найбільший внесок у його розвиток, наймолодшу та найдосвідченішу родини, новонароджених новобурлучан, сільгоспників, вчителів, медичних працівників, працівників соціальної сфери.

У подарунок для жителів села зі святкової сцени лунали веселі пісні та запальні танці. На найменших гостей заходу чекав дитячий майданчик.

Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села Альбом: У Новому Бурлуку відзначили День села
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/495 | Переглядів: 65Дата публікації: 16:40 28.05.2018
Версія для слабо- зорих