Служба у справах дітей інформує

Служба у справах дітей інформує

Відпочиваємо влітку безпечно!

Зовсім скоро розпочинаються літні канікули, відпустки. Як завжди, кожен із нас проведе їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів – все це чекає на нас влітку. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) із вини дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутись до кожного громадянина країни, особливо до батьків. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Шановні батьки! Не залишайте своїх дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі. Закликаємо вас та ваших дітей завжди пам’ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.

%3

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/492 | Переглядів: 25Дата публікації: 10:00 25.05.2018