Вітання першого заступника голови Печенізької райдержадміністрації Михайла Никитченка зі Святом останнього дзвоника!

Дорогі діти! Шановні вчителі та батьки! Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника!

Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це - подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Цілий навчальний рік ви старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарби рідної мови, долучалися до скарбів рідної та світової літератури.

Цей день – хвилюючий для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання.

Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Нехай же чекають вас попереду нові вершини та нові досягнення. І ніколи не забувайте вчителів, які подарували вам не лише знання, але й тепло сердець, часточку власної душі.

Низький уклін вам, дорогі освітяни, творцям нашого майбутнього, вихователям та наставникам тих, від кого вже завтра залежатиме доля нашої держави.

Хочемо привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Добра й благополуччя, міцного здоров'я і злагоди у ваших родинах.

Зі святом вас!

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/490 | Переглядів: 14Дата публікації: 08:26 25.05.2018