Проведено лекцію на тему: «Реалізація права на захист жертв домашнього насильства»

Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини

Відповідно до розпорядження першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації тиждень права визначено  з 4 грудня по 10 грудня 2017 року. Проведення тижня має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

06 грудня 2017 року працівникам  комунальної установи “Печенізький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печенізької районної ради Харківської області” головним спеціалістом відділу «Печенізьке  бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання БВПД Черномор  Л.М. проведено лекцію на тему: «Реалізація права на захист жертв домашнього насильства».

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/49 | Переглядів: 19Дата публікації: 19:43 08.12.2017