Перший випускний в дитячому садочку

Перший випускний в дитячому садочку

24 травня 2018 року в Печенізькому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 в перший клас проводжали випускників садочку – майбутніх школярів.

На святі були присутні друзі, рідні, близькі дітлахів та шановні гості в особі першого заступника голови Печенізької райдержадміністрації Михайла Анатолійовича Никитченка, голови районної ради Лариси Володимирівни Ярової, селищного голови Юрія Івновича Мариненка.

Такі маленькі і такі дорослі водночас, діти співали пісні, декламували вірші, танцювали, а ще вітали своїх вихователів та персонал садочку. Кожен з них отримав від дітей теплі слова вдячності.
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Михайло Анатолійович, побажавши випускникам гарно вчитися в школі, бути здоровими, радувати своїх батьків, а всім присутнім чистого мирного неба, злагоди та достатку. Очільники району подарували дітям пам’ятні подарунки.

Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи.

Альбом: Перший випускний в дитячому садочку Альбом: Перший випускний в дитячому садочку Альбом: Перший випускний в дитячому садочку Альбом: Перший випускний в дитячому садочку Альбом: Перший випускний в дитячому садочку Альбом: Перший випускний в дитячому садочку Альбом: Перший випускний в дитячому садочку Альбом: Перший випускний в дитячому садочку Альбом: Перший випускний в дитячому садочку
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/489 | Переглядів: 32Дата публікації: 18:37 24.05.2018