Відбулася сесія Печенізької районної ради

Відбулася сесія Печенізької районної ради

24 травня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Анатолійович Никитченко прийняв участь у засіданні XXIV сесії Печенізької районної ради.

Під головуванням Лариси Володимирівни Ярової відбулося пленарне засідання XXIV сесії Печенізької районної ради VII скликання. На засіданні були присутні заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вікторівна Кизим, керівники відділів, управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку сесії очільники району нагородили районних депутатів, які приймали активну участь у ІI етапі Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів.

Протягом засідання розглянуто та прийнято позитивні рішення з 6 питань. Крім того, прийнято рішення про виділення коштів з районного бюджету для співфінансування 3 міні-проектів - переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".

Альбом: Відбулася сесія Печенізької районної ради
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/487 | Переглядів: 17Дата публікації: 17:31 24.05.2018