Печенізький територіальний центр соціального обслуговування інформує

Печенізький територіальний центр соціального обслуговування інформує

23 травня 2018 року соціальним робітникам комунальної установи “Печенізький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печенізької районної ради Харківської області” проведено семінар щодо оновленого порядку надання житлових субсидій.

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022» (набрала чинності з 01.05.2018 року), якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій.

Які зміни передбачені при  призначенні житлових субсидії,  та що буде враховуватися при нарахуванні субсидії, роз’яснила заступник  начальника управління соціального захисту населення  Печенізької районної державної адміністрації Блоха В.П.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/484 | Переглядів: 16Дата публікації: 13:30 24.05.2018