Відбувся виїзний прийом громадян

Відбувся виїзний прийом громадян

22 травня перший заступник голови Печенізької районної державної адміністрації Михайло Анатолійович Никитченко провів виїзний прийом громадян в с. Новий Бурлук.

Участь у виїзному прийомі громадян  взяли керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, начальник відділу Держземагенства в Печенізькому районі.

На виїзному прийомі жителі громади порушували питання щодо графіку автобусного перевезення, низької напруги електропостачання, порядку призначення субсидій, придбання дров, графіку прийому громадян державним нотаріусом та інше.

Михайло Анатолійович обговорив можливі шляхи вирішення питань та зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства.

Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/478 | Переглядів: 23Дата публікації: 16:31 22.05.2018