Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

Щодо середньомісячної заробітної плати по сільськогосподарських підприємствах району

За квітень 2018 року по сільськогосподарських підприємствах району середньомісячна заробітна  плата  становила  5463 грн., що більше на 730 грн. проти аналогічного періоду минулого року.  Найбільший рівень середньомісячної заробітної плати в ф/г «Аграрна Слобода» - 8483,00 грн. (+3130 грн. порівняно з минулим роком), ТОВ «Агрома» - 6196,00 грн. (+1143 грн. порівняно з минулим роком), ф/г «Пролісок» - 5955,00 грн. (+1017 грн. порівняно з минулим роком).

Заборгованість з виплати заробітної плати по сільськогосподарських підприємствах в районі відсутня.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/472 | Переглядів: 17Дата публікації: 14:15 21.05.2018