Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Юлія Світлична разом із 25 тисячами харків'ян взяла участь у Велодні-2018
Юлія Світлична разом із 25 тисячами харків\

Поділитися новиною:

Юлія Світлична разом із 25 тисячами харків'ян взяла участь у Велодні-2018

Традиційний, вже 13-й, велопробіг стартував на площі Свободи та пройде центральними вулицями міста.

Перед початком масового заїзду велосипедисти провели флешмоб: на площі Свободи вони вишикувалися в фігуру герба Харкова.

«13 років тому у Велодні брали участь менше тисячі харків'ян, сьогодні - тисячі учасників, наймолодшому з яких - 3 роки. Сподіваємося, що людей на цьому заході з кожним роком ставатиме все більше», - сказала голова ХОДА Юлія Світлична.

Разом із харків'янами вона бере участь у велопробігу.

«У цей день традиційно збираються всі: представники влади, громада, спортсмени. Робимо все, щоб популяризувати спорт - власним прикладом. Адже спорт - це сила, це характер, це результат. Сьогодні тисячі харків'ян будуть разом проїжджати вулицями міста. Це нас згуртує, робитиме нас дружнішими та сприятиме тому, щоб спорт у Харкові розвивався й ставав дедалі популярнішим», - підкреслила керівник області.

Радник голови ХОДА у справах молоді та спорту, заслужений майстер спорту Катерина Садурська зазначила, що зараз в області, як ніколи, багато робиться для розвитку як професійного, так і аматорського спорту.

«В області постійно будуються спортивні комплекси, фізкультурно-оздоровчі комплекси, є підтримка як спортсменів високого рівня, так і початківців, - сказала Катерина Садурська. - У сьогоднішньому заході ми беремо участь, щоб ще раз підкреслити: треба займатися фізичною активністю».

На знак командної підтримки спорту учасники Велодня від ХОДА вдягли однакові футболки з лого «UA».

«Ці букви говорять про те, що це команда України, а також - команда Юлії Олександрівни», - пояснила радник голови області.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/470 | Переглядів: 15Дата публікації: 10:56 20.05.2018
Версія для слабо- зорих