Новорічні заходи в закладах освіти

Новорічні заходи в закладах освіти

З метою організації цікавого та змістовного дозвілля дітей під час канікул, напередодні новорічно-різдвяних свят, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій у закладах освіти району пройшла ціла низка різноманітних заходів

З 5 по 7 грудня 2017 року у Печенізькому центрі дитячої та юнацької творчості відбулася районна виставка писанкарства «Різдвяна писанка», а з 7 по 13 грудня – районний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

19 грудня у закладах дошкільної та загальної середньої освіти відбулися ранки, свята до Дня Святого Миколая на теми: «Я чекаю Миколая», «Святий Миколай, до нас в гості завітай!», «Святий Миколай, діточок оберігай». А з 22 по 27 грудня відбулися Новорічні ранки, конкурсно-розважальні програми, театралізовані вистави на теми: «Новорічні дива», «Новорічна казка», «Чарівна ялинка», «На санчатах до Новового року!», «Веселі пригоди Діда Мороза», «Зимова феєрія», «Новорічний карнавал».

5 та 12 січня у закладах освіти відбулися конкурси колядок, щедрівок на теми: «»Ясен світ коляди», «Щедрівочка щедрувала, Печенігами кружляла».

Неповторніноворічнікостюми, артистизм учасників та дитячазацікавленістьзробилановорічнедійствоцікавим та незабутнім.

Альбом: Новорічні заходи в закладах освіти Альбом: Новорічні заходи в закладах освіти Альбом: Новорічні заходи в закладах освіти Альбом: Новорічні заходи в закладах освіти Альбом: Новорічні заходи в закладах освіти Альбом: Новорічні заходи в закладах освіти
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/47 | Переглядів: 26Дата публікації: 19:29 12.01.2018