Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації інформує

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації інформує

19 травня 2018 року на базі КДЮСШ «ХТЗ» відбулася обласна Спартакіада з видів спорту серед державних службовців, переможцем якої стала команда Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Змагання пройшли у п’яти видах спорту – волейболі, міні-футболі, а також настільному тенісі, шахах та шашках, де визначали переможців окремо серед жінок та чоловіків. За Управляння у справах молоді та спорту у змаганнях з волейболу представником з нашого району була  завідувач сектором у справах молоді та спорту Ромашина І.А.

За підсумками Спартакіади головний кубок та перше місце дісталося Управлінню у справах молоді та спорту. Друге місце у загальнокомандному заліку виборов Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Третє місце дісталося Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Переможців та призерів змагань нагородив заступник начальника Управління у справах молоді та спорту Сергій Христоєв.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/469 | Переглядів: 20Дата публікації: 10:52 20.05.2018