Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

21 травня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Анатолійовича Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації; порядок зарахування дітей до 1 класу в заклади освіти району; організацію та проведення заходів до дня захисту дітей; хід весняно-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району; призов  громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України; хід заключення електронних декларацій з сімейними лікарями.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/468 | Переглядів: 31Дата публікації: 10:48 21.05.2018