Заняття з військово-обліковим персоналом органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, закладів освіти Печенізького району

З метою підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку, відповідно планів роботи 18 травня 2018 року в Печенізькій районній державній адміністрації, за підтримки Печенізького районного військового комісаріату, проводене чергове заняття з військово-обліковим персоналом органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, закладів освіти району.

Із вступним словом до присутніх на занятті звернувся  військовий комісар Печенізького військового комісаріату  підполковник Коров'яковський Олександр Леонідович. «Основною метою проведення заняття є закріплення знань та розуміння посадовими особами органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій,  закладів освіти району вимог законодавчих та нормативно-правових документів з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних.»

Начальник  відділу військового обліку та бронювання Печенізького військового комісаріату майор Михайлов Олександр Миколайович доповів про порядок ведення персонального військового обліку призовників і військовозобов’язаних і призовників, а також відповідальність за порушення законодавства з означеного питання.

На занятті проаналізовані характерні недоліки, які були виявлені під час  проведених в районі, станом на 18 травня, звірок облікових даних на призовників і військовозобов’язаних, перевірок стану  організації та ведення військового обліку.

Учасники заняття отримали відповіді на свої питання і методичний матеріал з ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобовязаних.

Альбом: Заняття  з військово-обліковим персоналом органів      місцевого     самоврядування,     підприємств, установ   і    організацій,    закладів освіти Печенізького району
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/465 | Переглядів: 22Дата публікації: 11:14 18.05.2018