ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території, розташованої за межами с. Мартове Печенізького району, Харківської області

Печенізькою районною державною адміністрацією 19 квітня 2018 року проводились громадські обговорення щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території щодо розміщення земельної ділянки загальною площею 0,3941га, наданої в оренду ПП «Композит» згідно договору оренди земельної ділянки № 829 від 18.07.2005 року для розміщення бази відпочинку «Човнова станція» за межами населеного пункту Печенізького району Харківської області».

Підстава розроблення: Розпорядження Печенізької районної державної адміністрації від 17.10.2016 року № 200 «Про надання  згоди на розроблення детального плану території щодо розміщення земельної ділянки загальною площею 0,3941га, наданої в оренду ПП «Композит» згідно договору оренди земельної ділянки № 829 від 18.07.2005 року для розміщення  бази відпочинку «Човнова станція» за межами населеного пункту Печенізького району Харківської області.

Мета проведення громадських слухань: врахування думки громадськості щодо проекту

«Детальний план території щодо розміщення земельної ділянки загальною площею 0,3941га, наданої в оренду ПП «Композит» згідно договору оренди земельної ділянки № 829 від 18.07.2005 року для розміщення  бази відпочинку «Човнова станція» за межами населеного пункту Печенізького району Харківської області» (об’єкт рекреаційного призначення).

Виконавець робіт: ПП «Градпланпроект», місце знаходження: 62416, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Надії, буд. 15 "а",

Деятельность:

71.11 Діяльність у сфері архітектури

Використання земельної ділянки - на ділянці передбачається розміщення бази відпочинку «Човнова станція» на земельній ділянці, що перебуває в оренді ПП «Композит» та не передбачено зміни цільового призначення земельної ділянки так, як договором оренди визначена мета її використання – для розміщення та обслуговування бази відпочинку «Човнова станція».

Повідомлення та матеріали громадських слухань щодо врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території щодо розміщення земельної ділянки загальною площею 0,3941га, наданої в оренду ПП «Композит» згідно договору оренди земельної ділянки № 829 від 18.07.2005 року для розміщення  бази відпочинку «Човнова станція» за межами населеного пункту Печенізького району Харківської області»  були розміщені в газеті «Слобідський край» від  22 березня 2018 року № 23 та на офіційному сайті Печенізької районної державної адміністрації  http://pechenigi-rda.gov.ua у розділі «Новини»

Пропозиції (зауваження) від громадськості - з 19 березня 2018 р. по 19 квітня 2018 р. приймалися відділом містобудування,  архітектури та НС райдержадміністрації в письмовій формі та за телефоном.

Ковтун Світлана  Володимирівна– начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та НС райдержадміністрації, вул.Леніна, 48, 1-й поверх, тел.: 6-18-20;

Поштою на адресу: 62801, Харківська обл., смт. Печеніги, вул. Леніна, 48.

В електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: pechenegi_rda@ukr.net

Протягом періоду проходження громадських слухань (з 19.03.2018 до 19.04.2018 року) пропозицій та зауважень від громадськості до Печенізької районної державної адміністрації не надходило.

За результатами проведення громадських слухань Проект розпорядження «Про затвердження містобудівної документації, а саме: Детального плану території щодо розміщення земельної ділянки загальною площею 0,3941га, наданої в оренду ПП «Композит» згідно договору оренди земельної ділянки № 829 від 18.07.2005 року для розміщення  бази відпочинку «Човнова станція» за межами населеного пункту Печенізького району Харківської області».

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/462 | Переглядів: 8Дата публікації: 09:56 03.05.2018