Змінилися форми заяви і декларації про доходи для призначення субсидій

Змінилися форми заяви і декларації про доходи для призначення субсидій

На урядовому порталі пояснюють, як правильно заповнити документи.

Міністерство соціальної політики України з 1 травня 2018 року змінило форму заяви і декларації про доходи. Завантажити їх можна за посиланнями:

декларація

заява

Також за посиланнями ви знайдете детальну інструкцію - як правильно заповнити документи.

Урядовці зазначають: якщо раніше необхідно було в декларації вказувати види доходів зареєстрованих у помешканні осіб, то з травня 2018 року у розділі III вказуються ЛИШЕ дані про види та суми доходів осіб, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків за III-IV квартали 2017 року. Наприклад, дохід від здавання молока, квартири в оренду, отриманих за кордоном доходів.

Альбом: Змінилися форми заяви і декларації про доходи для призначення субсидій
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/453 | Переглядів: 18Дата публікації: 17:30 15.05.2018