День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині

День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині

08 грудня 2017 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, на які зібралися працівники, депутати районної, селищної та сільських рад району, керівники установ та організацій, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники громадськості

На урочистому зібранні були присутні перший заступник голови Печенізької райдержадміністрацій Никитченко Михайло Анатолійович, голова районної ради Ярова Лариса Володимирівна, народний депутат України Шенцев Дмитро Олексійович, депутат Харківської обласної ради Гусаров Олександр Сергійович.

Святкування розпочалося з урочистого відкриття на головній сцені району міні-проекту розвитку територіальних громад обласного конкурсу «Разом у майбутнє» 2017-го року «Хай барвами засяє сцена».

Із вітальною промовою виступив перед присутніми Михайло Анатолійович: «Це свято нині є особливим, адже в країні втілюються в життя якісні зміни в системі місцевого самоврядування – триває процес децентралізації, що дало можливість громадянам делегувати своїм представникам на місцях реальні повноваження, які сприяють формуванню міцних, самодостатніх громад. Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід сприяють розбудові й розвитку рідного краю».

Почесною відзнакою Харківської обласної ради, грамотою за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону та розбудову місцевого самоврядування, була нагороджена голова районної ради Лариса Володимирівна Ярова.

Під час святкування, депутати місцевих рад, працівники виконавчих апаратів рад, члени виконавчих комітетів демонстрували свої сценічні таланти.

Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині Альбом:  День місцевого самоврядування відсвяткували на Печеніжчині
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/45 | Переглядів: 19Дата публікації: 15:31 11.12.2017