Проведено засідання комісій Печенізької райдержадміністрації

Проведено засідання комісій Печенізької райдержадміністрації

14.05.2018 року в актовій залі Печенізької районної державної адміністрації проведено засідання комісій

1) комісії з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям.

На засіданні розглянуто заяву від багатодітної сім’ї щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, за виняткових обставин, що склалися в сім’ї .

2) комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні комісії розглянуто подання управління соціального захисту населення Печенізької районної державної адміністрації щодо призначення та відновлення  відповідної соціальної виплати сім’ї внутрішньо переміщеної особи .

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/442 | Переглядів: 13Дата публікації: 14:20 14.05.2018