Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

14 травня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Анатолійовича Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації; про зміни до порядку надання субсидій на оплату  житлово-комунальних послуг; про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2018 року та про підготовку об’єктів соціально-культурної сфери та інших об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/440 | Переглядів: 26Дата публікації: 11:23 14.05.2018